Použití

 

Jak a kde podložku skladovat?

Kdekoliv vám to vyhovuje! Můžete ji mít trvale rozloženou kdekoliv doma, nebo složenou v batohu či kočárku připravenou na dobrodružství v přírodě.

 

Čemu se u podložek JOELLE vyvarovat?

Neperte ji - stačí trocha saponátové vody a hadřík nebo sprcha. Nežehlete - pokud se chcete zbavit zlomů, dejte ji na chvíli na sluníčko nebo na 3-5 minut do sušičky. Neskládejte podložku, pokud je ještě mokrá, nechte ji nejdříve vyschnout. Pozor dávejte při malování akrylovými, olejovými nebo jinými barvami se silným barvivem - mohou způsobit flek.

 

Jak podložku čistit?

Stačí houbička, saponát a trocha vody. Na drobné flíčky doporučujeme vlhkou houbičku,nebo papírovou utěrku. Na odolnější skvrny použijte běžné saponátové prostředky s vodou o teplotě max. 45°C. Odlakovač a technický líh sice odstraní i stopy po propisce, laku na nehty, či  odolnějších barvách, ale může porušit povrchovou vrstvu podložky a proto  jejich použití nedoporučujeme. 

 

Podložku není potřeba prát. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení